Archive for Červenec, 2010

Komunita na Líbímseti tvoří rozsáhlou síť

Na Líbímseti tedy lidé nechodí na seznamování. Proč tedy? Odpověď je zcela zřetelná. Mnohem větším lákadlem je komunita lidí, která se zde může vytvořit. Každý uživatel většinou do nějaké z těchto komunit patří, takže je zcela na místě, když se neustále budeme snažit vytvořit takovou malou síť, která se často rozrůstá do závratného počtu známých lidí. Povětšinou se tak stává, že již není moc na výběr. Raději se pokusme tedy zařadit plán do únosných mezí. Líbímseti nabídne mnoho, takže se snažme tuto nabídku neodmítat, byla by to škody.

Libim se ti cz seznamka

Seznamování na Líbímseti už není prioritou

Názory na to, že již Líbímseti žádnou seznamkou není, se množí velmi rychle. Pravdou zůstává, že skutečně na seznamování už zde moc prostoru není. Seznamovací charakter Líbímseti ustoupil do pozadí, dnes se spíše dostáváme na bázi toho, že se zde lidé schází kvůli zcela jiným prioritám. Seznamovací charakter bychom tedy hledali asi jinde – jako klasický příklad se může uvést server – Rande.cz. Zde jistě není v žádném případě pochyb, že se sem lidé přihlašují z jediného důvodu, chtějí se seznámit s někým podle zadaných kritérií.

Uvědomte si, že na druhé straně může být kdokoliv

Pod přezdívkou na Líbímseti se může skrývat kdokoliv, nikdy si nemůžete být jisti, že zrovna vás někdo nebalamutí. Svým způsobem pod přezdívkami všichni tak trochu lžeme, takže proč by asi tato realita nemohla dopadnou i na nás. Jedinečnost celého problému je pak nakonec brána v potaz už jen z té podstaty, že vše, co se kolem nás děje, má nějaká svá pravidla. Prokažte tedy službu každému jedinci zvlášť a nevytvářejte ze sebe někoho, kým ve skutečnosti ani nemůžete být. Lhát a podvádět není tak imponující, jak se někteří uživatelé těchto anonymních webů domnívají.

Líbímseti nevyřeší všechny problémy.

Líbímseti prožilo samozřejmě i své problémy, ale nikdy nedokázalo své příznivce nějakým způsobem zranit. Přesto ale vždy uvažujme nad tím, že máme i různé skupiny lidí, kteří by mohli naši důvěru zklamat. Nikdo není totiž tím ideálním člověkem, kterému svěříme své nápady. Líbímseti dokáže všem svým účastníkům změnit i vzezření, takže pro neudělat nějakou výjimku a nesnažit se o nějaké obměny, které se stanou dalším směrem v budoucnosti celého serveru.

Úskalí Líbímseti

Nápady Líbímseti jsou mnohdy neotřelé

Mnoho lidí vidí za serverem Líbímseti neuvěřitelné množství problémů, které však nejsou ani tak problémy serveru, jako spíše jejich vlastní. Jasně, že se i tady skrývají problémy, ale nakonec právě to, co děláte, se přesně odráží ve všech nápadech, které jsou podstatné. Jediný problém by mohl nastat v okamžiku, kdy Líbímseti svěříte své důvěrné informace. V tu chvíli by mohl nastat problém, který by měl jistě své vyústění, ale každopádně si raději všechna svá data střežte, nebudete litovat své obezřetnosti, už jen proto, že si uchováte soukromí.

Rubriky
Doporučujeme
Internet banka

Internetové bankovnictví českých bank online a zdarma

Internetové bankovnictví

Jak nejlépe uložit peníze a provádět s nimi transakce?

eCviky

Katalog cvičení a sportu, pro všechny aktivní lidi.

Internetbanka

Informační portál o českém internetovém bankovnictví.

Nezaměstnanost

Zpravodajský portál o nezaměstnanosti.